Noc Świętojańska 4x4 "Kwiat Paproci"

Noc Świętojańska 4x4 "Kwiat Paproci"

22-06-2024 o 09:00

Organizatorem są OFFROADZIKI 4X4, organizujący wydarzenie
” NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ 4X4 „KWIAT PAPROCI”” w dniu 22-06-2024 który odbędzie się „CEGIELNIA WIERZCHOWINA” Wierzchowina 53c, 22-335 Żółkiewska-Osada to wydarzenie, którego celem jest zgromadzenie entuzjastów napędu na cztery koła a ostatecznie pomyślne ukończenie przygody w terenie. W ciągu zawodów w „CEGIELNIA WIERZCHOWINA” kierowcy będą mieli okazję do sprawdzenia umiejętności na odcinkach specjalnych w ekstremalnych warunkach terenowych.

STARTUJEMY!!!
Nazwa imprezy: Noc świętojańska 4x4 "KWIAT PAPROCI"
Data: 22 CZERWCA 2024
Zapisy: 9:00- 10:00
Odprawa: 10:00
Start/meta : 11:00-19:00


Początek przyjmowania zgłoszeń rozpoczyna się 10 maja 2024 i potrwa do wyczerpania miejsc na liście startujących, ale nie dłużej niż do 14 czerwca 2024 w klasach turystyk, wyczyn, extreme, Quad. Każda klasa ma 20 miejsc.

Zawodnicy chcący wziąć udział w zawodach Noc świętojańska 4x4 "KWIAT PAPROCI" zobowiązani są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie oraz przesłanie go do organizatora.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/1F5HPprncoJuUsQCAthmfcn0YnVfpy9Jynyej4aqAlic/edit

Zgłaszając swoje uczestnictwo w zawodach zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości:
450 zł klasa Turystyk, Wyczyn Extreme
400 zł klasa Quad.

ZALICZKA PŁATNA NA KONTO
Wszystkie informacje, będą wysyłane (do 3 dni)poprzez e-maila po dokonaniu zapisu.

Zawodnicy mają obowiązek przed rajdem zainstalować w swoich telefonie z możliwością obsługi NFC aplikację K44 ze sklepu play.


KLASY:
*TURYSTY
*WALKA
*EXTREME
*QUAD

WYMAGANIA DO KLAS:

TURYSTYK: samochody lekko zmodyfikowane, bez wyciągarek elektrycznych (możliwość zaplombowania), opony AT/MT. Średnica do 33 cali. Zawodnicy poruszają po trasie gniazda z pieczątkami (elektroniczne) oraz próby czasowe OS.

WALKA: samochody zmodyfikowane z zachowaniem oryginalnego nadwozia z jedną wyciągarką elektryczną(druga zostanie zaplombowana na odprawie technicznej), opony średnica do 35 cali, dopuszczalny rodzaj bieżnika AT/MT /SIMEX (klasyfikacja na podstawie pieczątek elektronicznych oraz próby czasowe OS).

EXTREME: dowolne konstrukcje 4 kołowe (klatka, pasy, kaski). (klasyfikacja na podstawie pieczątek elektronicznych oraz próby czasowe OS).

QUAD: : pojazd z dwu- lub czterosuwowym silnikiem, przystosowany zarówno do jazdy po pagórkowatych terenach, jak i po drogach publicznych.

Zapraszamy do zapisów.

Link do wydarzenia organizatora