Kaszubskie H4 Z K44 - Eliminacje H6 Rally

Kaszubskie H4 Z K44 - Eliminacje H6 Rally

20-07-2024 o 08:00

Zapraszamy na naszą kolejną imprezę pod nazwą "Kaszubskie H4 z K44 - Eliminacje H6 Rally" - Jest to impreza w stylu H6. Przejazdy w zamkniętej pętli o długości około 2 km.
https://kaszuby4x4.pl/aktualnosci/kaszubskie-h4-z-k44-eliminacje-h6-rally
Przejazd będzie trwał dwie godziny po czym nastąpi przerwa serwisowa podczas której możecie się naprawiać. W drugiej części znowu pojedziecie przez dwie godziny jednym ciągiem.
Trasa będzie szeroka, i dobrze widoczna.
W klasie "ZMOTA" zaliczycie przejazd szerokim wąwozem oraz lekki trawers. Znajdzie się również niewielki fragment błota. Dozwolone są wyciągarki elektryczne i mechaniczne, możecie jednak liczyć na ich używanie w wyjątkowych sytuacjach.
W klasie "LIGHT" dopuszczamy wszelkie pojazdy o masie DMC poniżej 3,5t. Dopuszczamy w tej klasie również tzw. "GRUZY", "GRATY" i "WRAKI", samochody z napędem na jedną lub dwie osie, dowolne opony, bez wyciągarek.
Klasa "QUAD" - quady bez ograniczeń (również ośki???)
Zgłoszenia wysyłajcie na [email protected].
W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko kierowcy, klasę startową i model auta. Wpisowe 400 zł płatne na konto stowarzyszenia: 71 1140 2004 0000 3002 7982 9632 tytułem. "Imię i nazwisko kierowcy Kaszubskie H4" zgłoszenia przyjmowane będą najpóźniej do 12 lipca. Ilość załóg ograniczona, liczy się data wpływu wpisowego na konto. Można też wysłać zgłoszenie pod linkiem: https://kaszuby4x4.pl/zapisy-3. Minimalna ilość załóg w danej klasie to 5.
Potwierdzenie i szczegółowe informacje otrzymacie na maila po opłaceniu wpisowego.
Baza imprezy będzie zlokalizowana w miejscowości Nowe Czaple. Poczęstujemy każdego zawodnika kiełbaską i karkówką a do ucha prócz dźwięku V8 wpadnie jakaś nuta z głośników.

System K44 zadba o to aby wyniki waszych zmagań dostępne były błyskawicznie, tym razem nie musicie mieć nawet urządzenia - wszystko na czas imprezy dostaniecie od K44!

Link do wydarzenia organizatora