Ii Daddy Cool - Mała Wyprawa Off-Road Z Tatą. Polska Wschodnia.

II Daddy Cool - Mała Wyprawa Off-Road Z Tatą. Polska Wschodnia.

23-08-2024 o 20:00 - 27-08-2024

UWAGA - druga edycja! Na pierwszą nie mamy już wolnych miejsc.
Jeśli jesteś Tatą, to rozważ coś takiego. Mała wyprawka na początek, może zaowocować czymś większym w przyszłości. Naszło mnie, kiedy na ostatnich wyjazdach w Rumunii widziałem, jak wiele taki wyjazd wnosi do relacji ojciec-dziecko. Niezależnie od wieku młodzieży :)
No i znakomita okazja, żeby oderwać dzieci i siebie sprzed ekraników.

Zapraszam załogi w rodzinnym składzie, ale bez Mam - tylko ojców z dziećmi. Na zagraniczne wyprawy Maramuresz.comcoraz częściej przyjeżdżają panowie ze swoimi pociechami, udowadniając, że dzielnie sobie radzą bez nadzoru małżonek i mam. Okay, czasem zapomnimy o wieczornym myciu zębów, ale jest przecież rozpalenie ogniska, kiełbaski, gra w piłkę na polanie, rysowanie i inne ważne zadania! Ta impreza jest też pomyślana, jako sprawdzian przed dalszą i dłuższą wyprawą. Off-road jest dla dzieciaków świetną okazją do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Ten wyjazd jest też o ważnych, poważnych rzeczach – odpowiedzialności, poczuciu obowiązku i relacjach. Szczególnie o tych ostatnich.

Podkarpacie - Ziemia Sandomierska - Roztocze - Lubelszczyzna, może Podlasie.

Trasa w większości poza asfaltem, jednak zasadniczo o niewielkiej i średniej trudności terenowej, powiedzmy 4-5/10. Biwaki na fajnych kempingach i miejscach biwakowych, ogniska, kąpiele, czyli pyszny początek wakacji troszkę na uboczu wielkiego świata. Całość trasy przewidujemy na 4 pełne dni po 6-7h jazdy – będzie więc też czas na zabawę, spływ kajakami i relaks nad rzeczką.

Tradycyjnie dla Maramuresz.com– impreza z roadbookiem, czyli zero nudy na prawym fotelu, zero wąchania spalin w kolumnie, maksimum przygody. Młodzi piloci i pilotki będą mogli prowadzić swoich ojców, ale też rozwiązywać dodatkowe zadania.

Wpisowe na tę imprezę to 850zł, uwzględnia koszty przygotowania trasy, gadżety i naklejki pamiątkowe i oraz koszulki dla Uczestników. Opłata rezerwacyjna to 350zł, resztę dopłacisz na miejscu spotkania.

Jeśli chcesz o coś zapytać – śmiało dzwoń +48 502 155 992 - sami mamy dzieci i wiemy, jak to zrobić dobrze :)
Pozdrowienia dla Ojców, którzy chcą wyjść poza utarte schematy.
Misiek

Link do wydarzenia organizatora