W Krainie Wygasłych Wulkanów. Mikołajki 4x4

W Krainie Wygasłych Wulkanów. Mikołajki 4x4

08-12-2023 o 18:00 - 10-12-2023

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na rodzinną weekendową wyprawę po bezdrożach dolnośląskiej Krainy Wygasłych Wulkanów.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy się poruszać drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy z pozostałościami wulkanów w tle oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem.
Wyjazd jednak ma charakter turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia, będzie za to frajda niczym nieskrępowanej podróży.

Po drodze zwiedzimy ruiny paru zamków i pałaców, zatrzymamy się u stóp wulkanicznego krateru żeby już po chwili móc podziwiać widoki z jego szczytu. Zapierające dech w piersiach widoki oglądać będziemy również z tajemniczej wieży widokowej, która wcześniej wcale nią nie była oraz odwiedzimy niezwykły, wpisany na listę UNSECO, kościół pokoju. Nie zabraknie również spotkania z Mikołajem
A do tego mnóstwo niezwykłych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.

Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły>> https://x-plore4x4.pl/wulkan7.html

A tak się bawiliśmy na zeszłorocznych Mikołajkach>> https://x-plore4x4.pl/galeriawulkan3.html

Link do wydarzenia organizatora