Tunezja - Tylko Piach!

Tunezja - Tylko Piach!

06-03-2024 o 01:00 - 18-03-2024

Zapisy:https://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/tunezja4x4piach/

Krótka ale intensywna wyprawa offroadowa do Tunezji, której celem jest wyłącznie zabawa na wydmach, na jednej z największych „piaskownic” świata. Po przypłynięciu do Tunisu nastąpi szybki transfer do miasteczka Douz, z którego wyruszymy w pustynię. Zero zwiedzania czy turystyki.

Przez 7 dni będziemy całkowicie poza drogami, cywilizacją, zasięgiem sieci komórkowych. Bez możliwości tankowania, uzupełnienia wody czy jedzenia. Wszystko, co potrzebne na tydzień zabieramy ze sobą. Dookoła będzie tylko morze piasku. Z tej trasy nie ma „wycofu”, nie ma „prostych wariantów” ani „objazdów”. Jedziemy tam aby zmierzyć się z trudnościami, uczyć się trudnej jazdy po saharyjskich wydmach, cieszyć się wolnością podczas jazdy oraz ciszą i odosobnieniem w czasie biwaków.

Na wyjazd zapraszamy tylko sprawne ekipy z doświadczeniem offroadowym i dobrze przygotowanymi samochodami (nie przeciążone). Wskazane wcześniejsze doświadczenie w jeździe po wydmach. Optymalne ekipy 2 osobowe (kierowca + doświadczony i „ruchliwy” pilot). Mała ekipa, doświadczony przewodnik Przygody4x4 oraz asysta lokalnej ekipy gwarantuje zarówno odpowiedni poziom wyzwań jak i profesjonalną opiekę.

https://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/tunezja4x4piach/

Link do wydarzenia organizatora

przygody4x4.pl

Przygody4x4 powstały z myślą o Tobie! Tworzymy wyprawy dostosowane do twoich potrzeb. Na wyprawach offroadowych z nami dotrzesz w miejsca odleglejsze, dziksze i piękniejsze niż podczas innych podróży. Dzięki takim ekspedycjom odkryjesz rejony nieznane zwykłym turystom.

Miejsce wydarzenia
Nadchodzące
Archiwalne