Szlakiem Sudeckich Zamków

Szlakiem Sudeckich Zamków

14-06-2024 o 17:00 - 16-06-2024

Mamy przyjemność zaprosić Was na namiotową edycję weekendowej rodzinnej podróży szlakiem książęcych rezydencji po bezdrożach Kotliny Jeleniogórskiej i jej okolic, niezwykle malowniczej i tajemniczej części Dolnego Śląska.

Trasa będzie wiodła przepięknymi offroadowymi traktami, usłyszycie o dawnej historii tych ziem i zobaczycie kilka miejsc bez których ta opowieść byłaby bezbarwna i nijaka - będą zamki, dwory obronne, tajemnicze, kamienne krzyże i opuszczone kościoły - niemi świadkowie burzliwej historii tych terenów.

Przygotowana przez nas trasa jest malownicza, łatwa i przyjemna dlatego też zapraszamy całe rodziny, wszystkich tych, którzy ponad topienie w błocie i ciąganie się stawiają radość podróżowania i poznawania nowych miejsc - trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Więcej informacji >> https://x-plore4x4.pl/sudety5.html

A jeżeli jeszcze się zastanawiacie - obejrzyjcie zdjęcia z poprzedniej edycji >> https://x-plore4x4.pl/galeriasudety2.html

Link do wydarzenia organizatora