Ogród Pełen Lawendy - Offroad, Biesiada, Historia

Ogród Pełen Lawendy - Offroad, Biesiada, Historia

15-06-2024 o 09:30

Zapraszamy wszystkich miłośników aut 4x4 na rodzinną Sobotę pełną wrażeń!

OFFROADOWE OTWARCIE OGRODU PEŁNGO LAWENDY - OSTRÓW POD KRAKOWEM SOBOTA 15.06.2024 r.

# NOWATRASA która prowadzi przez Polską Dolinę Królów, Pomnik Praojców czy pole bitwy pod Racławicami aż po Ogród Pełen Lawendy, gdzie będziemy biesiadować i zachwycać się piękną naturą, pysznym jedzeniem i świetną atmosferą a przy okazji wykonamy dla Was profesjonalną sesje foto w pięknych okolicznościach przyrody
A kto będzie miał ochotę poznać bliżej nasz region zapraszamy na wieczorną integrację w Komodzie Smaku.

Przejazd po przepięknych terenach Ponidzia i północnej Małopolski. Spędzimy aktywnie czas poznając nasz region, wspólnie poszukamy przygód, po drodze integracja, pyszne przekąski i oczywiście bezdroża z pięknymi widokami.

Poruszamy się w kolumnie za organizatorem. Impreza ma charakter turystyczny. Drogi polne, szutry, piach, błoto, minimum asfaltu.

Dla kogo? dla każdego od SUVA 4x4 po dzielną terenówkę
Impreza idealna dla początkujących Offroadowców.

Szlaki wyznaczamy dla każdego, wystarczy napęd 4x4 i dobre opony, przeciąganie się to ostateczność, minimalizujemy uszkodzenia aut, kochamy jazdę turystyczną z całymi rodzinami, jedziemy do wyznaczonego celu, czas przejazdu 5-7 godzin.
Posiadamy niezbędne wyposażenie offroadowe od liny po trapy jak i wyciągarki w razie "W" damy radę!

Stopień trudności od 1-5 1/2 *
Przyda się: CB radio, napęd 4x4, opony A/T M/T
Co zabrać w trasę: przekąski, coś do picia, odpowiednie buty, ubiór dostosowany do pogody, całe rodziny, dobry humor bez tego ani rusz.

Zrzutka:
250 zł za auto niezależnie od ilości osób w samochodzie.
Zabieramy całe rodziny, offroad to idealna zabawa dla całych rodzin z dziećmi.
Dodatkowe wpłaty wspierają fundację
Na życzenie wystawiamy FV

Zrzutka obejmuję:
- Pakiet ogniskowy z różnymi smakołykami, ciepły posiłek, słodkości, napoje
- Niespodzianki i gadżety dla dzieci
- Opiekę organizatora
- Emocje w terenie
- Gadżety okolicznościowe
- Opracowanie autorskiej legalnej trasy
- Foto / Video relacje
- Wsparcie FUNDACJI „Przeszłość nie wraca, ale nie umiera”
- Poznanie pięknych, nieznanych i niedocenianych rejonów województwa Świętokrzyskiego i Małopolskiego
- Zapewniamy rzemieślnicze kiełbaski z lokalnej masarni jak i inne regionalne pyszności dla dorosłych i dzieci, kawa, herbata, zimne napoje, słodkości a to wszystko na koniec przy wspólnej integracji jak i podczas przerwy w trakcie jazdy - jemy ile chcemy! Jak wiedzie gastronomia to nasza druga miłość. Kto z nami jechał, ten wie tu nie ma lipy :D

Zrzutka nie obejmuję:
- Noclegu
- Ubezpieczenia
- Paliwa
- Biletów do ogrodu (10 zł osoba)

Ewentualne noclegi we własnym zakresie oczywiście służymy pomocą mamy zaprzyjaźnione hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne jak i campingi. Możliwość spania w namiotach / samochodach w miejscówkach za free.

Gdzie zaczynamy:
Kazimierza Wielka lub okolice dokładne miejsce ustalimy bliżej startu

Zgłoszenia wysyłamy na maila lub po przez formularz
mail: [email protected]

https://www.waza4x4.pl/ogrod-pelen-lawendy

www.facebook.com/waza4x4
tel: 518147307 DAMIAN "SZEFU"

w zgłoszeniu podajemy następujące informację:
- dopisek "LAWENDA"
- imię i nazwisko
- numer telefonu
- markę samochodu
- ilość osób dorosłych
- ilość dzieci i w jakim wieku
- Nr rejestracyjny samochodu
- Skąd przybywacie

Organizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wydarzenia lub zmiany trasy/programu ze względu na warunki atmosferyczne, niewystarczającą liczba uczestników lub inne wydarzania losowe.

Minimalna liczba uczestników 7 załóg
Maksymalna 12+1

WAZA 4x4 to emocje w terenie, rodzinna atmosfera, autorskie trasy wyznaczone z poszanowaniem własności i przyrody, pyszne jedzenie od nas głodny nie wyjedziesz, jeździmy bez ciśnienia, każdy uczestnik to nasza rodzina, zabawa w offroad to nie praca, sztywny grafik nie dla nas, promocja naszego regionu to priorytet, nasze imprezy wspierają rozwój małych miejscowości, każdy uczestnik dokłada cegiełkę do realizacji celów fundacji „Przeszłość nie wraca, ale nie umiera” Szlaki wyznaczamy dla każdego, wystarczy napęd 4x4 i dobre opony, przeciąganie się to ostateczność, minimalizujemy uszkodzenia aut, kochamy jazdę turystyczną z całymi rodzinami.

WAZA Z BRONOCIC
Gliniana waza z wizerunkiem wozów odkryta została w 1975 r. podczas wykopalisk kierowanych przez prof. Janusza Kruka w ramach polsko-amerykańskiej ekspedycji archeologicznej. Na naczynie natrafiono w jednej z jam gospodarczych osiedla kultury pucharów lejkowatych. Uzyskana dla tej jamy data radiowęglowa (ok. 3500 BC) świadczy, że rysunki z Bronocic są obecnie najstarszym na świecie dowodem używania wozu. Obok schematycznie przedstawionych wozów, na naczyniu znajdują się informacje o wyglądzie pradziejowej wsi: symbole drzew, rzeki oraz pól z drogami lub układu domów w osadzie.

Link do wydarzenia organizatora