Neutarca 2023 Amerykański Sen - Usa

Neutarca 2023 Amerykański Sen - Usa

11-08-2023 - 25-08-2023

USA dla wielu marzenie, a my wychodzimy Wam na przeciw z jego realizacją. W 2022 odbyliśmy dwukrotną podróż po Stanach. Dopracowaliśmy szczegóły i teraz dajemy Wam możliwość epickiej przygody przez Stany Zjednoczone Ameryki.
Program jest tak bogaty, że nie sposób go opisać w kilku zdaniach dla dlatego tu zostawiam tylko jedną zajawkę, a po więcej informacji na naszej stronie.

MOAB - Korzenie Tuareg sięgają offroadu dlatego nie może zabraknąć tego elementu w naszych wyjazdach, Moab to dwa dni pełne jazdy w terenie skrajnie innym niż jesteśmy przyzwyczajeni. Bez błota za to z trudnymi podjazdami, skałami, szutrem, nie da się nudzić.

Pierwszy dzień zaliczymy dwie trasy na Moab wynajętymi Maverickami. UTV o dużej mocy z pełnymi blokadami pozwalają naprawdę poszaleć. Będą zarówno długie szutrowe odcinki z zakrętami które przelecimy w poślizgu “bokiem” jak i trudne powolne i arcytrudne skalne drogi. Sprawdzimy jak wybierają doskonale zawieszenia na drodze wzdłuż Canyonlands. Zaszalejemy z „Pedal to the metal” w drodze do Chicken Corners. Dziewięć godzin zabawy po której z ulgą zrobimy grilla żeby przetrawić emocje z dnia.

Ale ale, następnego dnia wsiadamy do Hummerów i jedziemy najsłynniejszą trasą terenową – Hell’s Revenge. Piekielna Zemsta jest dokładnie tym, na co wskazuje nazwa. Diabelnie trudny teren, przez który przejedziemy samochodami na ogromnych kołach. Po obiedzie ponownie wsiądziemy w nasze terenówki i o wiele spokojniej przejedziemy przez Arches Park. Trekking do najsłynniejszego łuku skalnego, zobaczymy czerwony piaskowiec i balansujące skały.

#neutarca2023#tuareg4x4#tuaregtravel

Link do wydarzenia organizatora

TUAREG4x4.PL

TUAREG 4×4 to przede wszystkim wyprawy 4×4, różnego rodzaju podróże, ale także zupełnie inny sposób podróżowania, od tego który możemy kojarzyć ze słowem „turystyka”. Na co dzień, nasi przewodnicy spełniają się w takich pasjach jak wspinaczka, narciarstwo górskie, czy jazda konna.

Miejsce wydarzenia
Nadchodzące
Archiwalne