Na Tropie Świętego Mikołaja

Na Tropie Świętego Mikołaja

09-12-2023 o 10:00 - 09-12-2023

Impreza dla całych rodzin, a szczególnie dla dzieci. To dla nich będą przygotowane okolicznościowe gadżety i niespodzianki. W trakcie naszego spotkania w określonych lokalizacjach załoga będzie musiała opuścić pojazd i poszukać tytułowego Mikołaja, trzeba będzie go wypatrywać na trasie przejazdu ( będzie ich sporo, różnej wielkości i w różnych tajemniczych miejscach). Będą też tradycyjne próby terenowe dla tatusiów i inne zadania off roadowe dla całych rodzin, które będą punktowane. O zwycięstwie zdecyduje liczba odnalezionych Mikołajów i zdobytych punktów na próbach. Miejscem zakończenia naszego spotkania będzie Zajazd Mazowsze, gdzie dla wszystkich uczestników będzie czekał ciepły posiłek, a dla dzieci jest przygotowana kolejna niespodzianka.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 grudnia do godziny 24:00.
Zgłoszenia proszę kierować na adres [email protected]
W zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko kierowcy i pilota, liczbę dzieci na pokładzie (z podziałem na dziewczynki i chłopców) Waszego auta.
Cena za imprezę to 400 złotych w cenie wpisowego są przewidziane pamiątkowe gadżety dla wszystkich dzieci, wyróżnienia dla najlepszych 3 załóg i spotkanie z poszukiwanym św. Mikołajem cena
Liczba miejsc jest ograniczona maksymalnie 15 samochodów.
Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem 503 178 097 .

Link do wydarzenia organizatora