Magia Połonin - Rumunia Maramures

Magia Połonin - Rumunia Maramures

12-06-2024 o 18:00 - 16-06-2024

Serdecznie zapraszamy Was na przedłużony weekend w Karpatach. Potęga gór, bajkowe krajobrazy i off-road – to wszystko czeka na Was podczas wyprawy „Magia połonin”.
Naszą przygodę przeżyjemy w Rumunii, przede wszystkim w pięknej krainie Maramures. Odwiedzimy tam m.in. miejscowość Sapanta, która słynie z „wesołego cmentarza” składającego się z kolorowych nagrobków, prezentujących sceny z życia zmarłych mieszkańców tejże wioski. Jest to jedyne takie miejsce na świecie. Dowiecie się również dlaczego tak wiele mówi się o bramach maramorskich i pokażemy Wam miejsca, gdzie wypatrywaliśmy Hobbitów… A co jeszcze czeka Was podczas
„ Magii połonin”- przekonacie się sami. Bo ta wyprawa to nie tylko off-road i górskie krajobrazy, ale również spotkanie z fascynującą kulturą i tradycją Rumunii, okazja do spróbowania lokalnych specjałów i poznania gościnności tutejszych ludzi.
Obiecujemy Wam przepiękne widoki, niezapomnianą przygodę, świetne towarzystwo i integrację pod gołym niebem. Pokażemy Wam Rumunię naszymi oczami, poczujecie jej smak i zapach, pokochacie połoniny i będziecie chcieli na nie wracać.
Więcej informacji: https://azymut4x4.pl/magia-polonin-12-16-06-2024/

Link do wydarzenia organizatora