Kaszubski Weekend

Kaszubski Weekend

29-05-2024 o 18:00 - 02-06-2024

Jak co roku, na przypadający tym razem długi weekend na przełomie maja i czerwca, zapraszamy na kaszubskie bezdroża na rodzinny wyjazd bez ciśnienia i pośpiechu.

Malowniczymi polnymi i leśnymi dróżkami wijącymi się między jeziorami przemierzymy Kaszuby podziwiając miejsca, których być może jeszcze nie widzieliście, a które być może utwierdzą Was w przekonaniu, że to niezwykły zakątek Polski i pozwolą przeżyć przygodę, która zainspiruje Was do tego żeby tu jeszcze powrócić.

Zobaczymy między innymi tajemnicze kamienne kręgi, odwiedzimy malowniczy skansen żeby przekonać się jak niegdyś wyglądało codzienne życie na Kaszubach, sprawdzimy czy najstarsza elektrownia wodna w Europie nadal działa, zajrzymy do krzyżackiego zamku, a w końcu przesiądziemy się na kajaki i sprawdzimy jaki jest poziom na rzece Słupi.

Przejedziemy wspólnie około 350 kilometrów, ale będzie to podróż bez ciśnienia z ciekawymi opowieściami w tle. Całą trasę pokonamy jadąc w kolumnie za prowadzącym. A ponieważ to wyprawa namiotowa, nie zabraknie noclegów w klimatycznych, czasem dzikich miejscach (niezbędne wyposażenie biwakowe).

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/kaszubskiweek4.html

A tak bawiliśmy się ostatnim razem >> https://x-plore4x4.pl/galeriakaszubskiweek2.html

Link do wydarzenia organizatora