Islandia Ekspres - Wyspa Lodu I Ognia

Islandia Ekspres - Wyspa Lodu I Ognia

28-03-2024 o 21:30

TERMIN: 29.03 - 2.04*
* wylot 28.03 wieczorem, powrót 3.04 nad ranem

ISLANDIA - MIEJSCE, GDZIE ZGUBISZ SIĘ W CZASIE I PRZESTRZENI!

Islandia to kraj na krańcach świata, gdzie wiatr nie zapomniał jak się wieje, a deszcz potrafi padać poziomo. To kraj, w którym ilość atrakcji i oszałamiających widoków przekracza granice wyobraźni. Ogromne lodowce, bezkresne przestrzenie, góry i morze, gejzery i jaskinie, słynne islandzkie wodospady. To raj dla przyrodników, geologów oraz zwykłych podróżników. Wejdź do wnętrza ziemi, zobacz wybuch gejzera, wykąp się w krystalicznie czystych gorących źródłach, idź na niezapomniany spacer po lodowcu oraz zobacz… zorzę polarną! A to zaledwie garść z atrakcji, które poznasz jadąc z nami na wyjazd Islandia ekspres – wyspa lodu i ognia!

Dolot i powrót samolotem Warszawa – Keflavik – Warszawa. Na miejscu poruszamy się wynajętymi samochodami. Do wyboru miejsce w busie u przewodnika lub cały samochód SUV do waszej dyspozycji.

https://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/islandia1wiosna/

Link do wydarzenia organizatora

Przygody4x4.pl

Przygody4x4 powstały z myślą o Tobie! Tworzymy wyprawy dostosowane do twoich potrzeb. Na wyprawach offroadowych z nami dotrzesz w miejsca odleglejsze, dziksze i piękniejsze niż podczas innych podróży. Dzięki takim ekspedycjom odkryjesz rejony nieznane zwykłym turystom.

Miejsce wydarzenia
Nadchodzące
Archiwalne