Bośnia I Hercegowina - Przygoda Dla Rodzin

Bośnia I Hercegowina - Przygoda Dla Rodzin

05-08-2024 o 09:00 - 13-08-2024

TERMIN: 5-13* SIERPNIA 2024
* Termin nie uwzględnia dojazdu i powrotu z Polski do Bośni. Należy do niego doliczyć po 1-2 dni.

BOŚNIA I HERCEGOWINA TO WCIĄŻ JEDEN
Z NAJDZIKSZYCH ZAKĄTKÓW BAŁKANÓW
Zapraszamy Cię na naszą nową trasę!

Na wyprawie do Bośni i Hercegowiny dotrzesz w dzikie lasy, przejedziesz przez skąpane w słońcu połoniny i mroczne kaniony. Zobaczysz wspaniałe wodospady i turkusowe rzeki. Zwiedzając zabytkowe meczety, cerkwie, synagogi i kościoły poznasz niesamowitą mieszankę kultur tego kraju – kraju gościnnych ludzi i dziewiczej przyrody.

Konstruując program tej wyprawy skupiliśmy się nie tylko na „highlights” tego rejonu, ale i na ukrytych perełkach oraz na licznych aktywnościach. Z drugiej strony nie zabraknie nieco lenistwa nad jeziorem, a komu po 9 dniach intensywnych przygód nie będzie dość, może kontynuować wyprawę choćby na… pobliskich chorwackich plażach.
Na wyjeździe nie ma dużych trudności terenowych, za to nie braknie widoków, przestrzeni, lokalnych smaków i urokliwych biwaków.

Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy ze sprzętem biwakowym!

https://przygody4x4.pl/wyprawy4x4/bosnia4x4wakacje-2/

Link do wydarzenia organizatora

Przygody4x4.pl

Przygody4x4 powstały z myślą o Tobie! Tworzymy wyprawy dostosowane do twoich potrzeb. Na wyprawach offroadowych z nami dotrzesz w miejsca odleglejsze, dziksze i piękniejsze niż podczas innych podróży. Dzięki takim ekspedycjom odkryjesz rejony nieznane zwykłym turystom.

Miejsce wydarzenia
Nadchodzące
Archiwalne